Добредојдовте на нашата веб-сајтови!

ПРОИЗВОДИ

ЗА НАС

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА

Тијанџин Poofey црево менгеме копродукции, Ltd е специјализирана за производство на сите видови на црева прстиња, основана во 1997 година со повеќе од 20 години историја. Нашата фабрика се наоѓа во Тијанџин, кој е втор по големина пристаниште во Кина. Тоа трае само половина час од Тијанџин во Пекинг со воз.

Во моментов, таа зафаќа површина од 29000 квадратни метри, изградба површина од 13.000 квадратни метри, со повеќе од 300 вработени, 14 техничари и 5 ...

ВЕСТИ

Learn more about our

Tianjin Poofey Hose Clamp Co., Ltd. is specialized in producing all kinds of hose clamps, founded in 1997 with more than 20 years history.

развојот тренд на иднината на нерѓосувачки челик грлото обрач
Нерѓосувачки челик грлото обрач има напредните ...
Прицврстување на елементи за технологија на американскиот грлото обрач