Mirë se vini në faqet e internetit tonë!

PRODUKTET

RRETH NESH

Profili i Kompanisë

Tianjin Poofey Hose përforcon Co, Ltd, është e specializuar në prodhimin e të gjitha llojet e clamps gete, e themeluar në vitin 1997 me më shumë se 20 vjet histori. Fabrika jonë ndodhet në Tianjin, e cila është porti i dytë më i madh i Kinës. Ajo merr vetëm një orë e gjysmë nga Tianjin në Pekin me tren.

Aktualisht ajo mbulon një sipërfaqe prej 29.000 metra katrorë, sipërfaqe ndërtimi prej 13.000 metra katrorë me mbi 300 staf, 14 teknikë dhe 5 ...

LAJME

Learn more about our

Tianjin Poofey Hose Clamp Co., Ltd. is specialized in producing all kinds of hose clamps, founded in 1997 with more than 20 years history.

Trendi Zhvillimi i ardhshëm i çelik inox fyt luajtur
Stainless steel fyt luajtur ka advan ...
Shul teknologji të luajtur amerikan fyt
Category: clamps Materiali: A3 karbonit s ...